Sunday, 26.06.2022, 00:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Одноразовый
Меню сайту
Сайт
Форма входу
Безкоштовні завантаження України
Навчайся і розважайся
Новые фильмы 2014-2015 года

SMMOK для заробітку і розкручування в ВК

Зареєструватись в SMMOK

Проект для заробітку в соціальній мережі “Вконтакте” – SMMOK закриває першу трійку лідерів. Серед особливостей проекту SMMOK хочеться відзначити мінімальну суму на висновок – 100 руб. Не варто лякатися цієї суми, вона набирається достатньо швидко, адже завдань у цьому проекті більше ніж у двох попередніх.
Заробляємо з  
SMMOK

 

Відмінністю цього проекту від інших є те, що при першому вході в аккаунт через мережу “Вконтакте”, Вас просять просять про надання проекту своїх даних. Це зроблено для більш точного контролю виконання завдань.
Реєстрація в 
SMMOK

Після успішного входу в систему SMMOK , Ви можете відразу перейти у вкладку “Виконавець” і приступити до виконання завдань.
Список завдань у SMMOK


Хочу попередити Вас про суворий контроль якості виконання кожного завдання. Якщо Ви виконали якесь завдання і отримали оплату, то відмовлятися від виконаного вже не можна. Ви автоматично отримаєте блокування аккаунта і ніколи більше не зможете заробляти на цьому проекті.Завдання нічим не відрізняються від попередніх проектів, Вам пропонується розповідати про групи друзям, лайкать, підписуватися і т.д. Завдань дуже багато і вже в перший день роботи Ви зможете заробити практично половину мінімальної суми на виведення.
Попередження

Тому прошу Вас не порушувати правила проекту SMMOK .

Зареєструватись в SMMOK

Для додаткового заробітку в цій системі Ви можете залучати своїх друзів, розміщуючи реф.ссилку на своїй сторінці “Вконтакте”. Для цього Вам необхідно на сторінці партнерської програми натиснути на кнопку “Розмістити посилання Вконтакте”.
Не упускайте жодного шансу заробітку, приєднуйтесь до SMMOK і заробляйте.

Реєстрація: Зареєструватись в SMMOK