Saturday, 25.06.2022, 22:37
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Одноразовый
Меню сайту
Сайт
Форма входу
Безкоштовні завантаження України
Навчайся і розважайся
Новые фильмы 2014-2015 года

WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

Зареєструватись

Сьогодні на сайті піде у нас мова про wmmail.ru – сервіс поштових розсилок, хоча, я б сказав що wmmail.ru – це повноцінний сервіс активної розкрутки (САР). Тому що поштові розсилки це лише жалюгідна складова того, що можна робити на вммаіл. Багато блогерів обходять стороною те, що використовують даний сервіс для своїх особистих цілей, але я вирішив все-таки трохи відхилити деякі таємниці, ну і заодно заощадити вам трохи грошей, часу і сил.

 

Для зручності поділи статтю на дві частини. Перша буде для новачків, кому потрібна робота для школяра , в якій торкнемося того, як можна заробити собі сотку баксів на гаманець. Якщо ви займаєтеся оптимізацією та просуванням власних проектів, то першу частину можете пропустити і відразу перейти до того, як можна використовувати wmmail.ru при розкручуванні своїх проектів, ну і збільшення заробітку в інтернеті, зрозуміло.

 

Як початківцю заробити на wmmail.ru?

 

Використовуємо Wmmail.ru для розкрутки і заробітку.

 

Як новачку почати працювати з wmmail.ru?

WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

Більше 200 тисяч користувачів і більше 1 млн. доларів виплачених грошенят вже дещо про що говорять. Народу там дійсно крутиться маса, левова частка яких представлена ​​новачками, охочими заробити свої перші гроші в мережі. Ну а які ще можна запропонувати завдання для новачків? Ну звичайно найдешевші: кліки, серфінг, читання листів, постинг, коментарі та виконання купи інших завдань.

[WMmail.ru - сервис почтовых рассылок]

Скільки можна заробити новачкові на wmmail.ru? Тут все залежить від того, скільки у вас часу і можливостей. Якщо скажімо у вас є акаунти в твіттері, фейсбуці, ВКонтакте та інших соціальних мережах, то можливостей набагато більше. У будь-якому випадку трапляються школярі які піднімали на wmmail.ru по 100 і більше баксів на місяць, зустрічалися і ті, кому вистачало і 10 $

 

WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

Можу сказати одне, що контора платить, і завдань там просто валом. Вже без чого, а без роботи ви там точно не залишитеся. Для того, завтра почати отримувати свої перші гроші в мережі, сьогодні досить пройти реєстрацію і в бій. Та зовсім забув -

Пройти реєстрацію і почати заробляти!

Поки що wmmail це єдиний сервіс який я можу рекомендувати для бажаючих заробити кліками , інші чомусь довго не живуть.

Використовуємо wmmail.ru для розкрутки і заробітку.

 

Чи використовував я вммаіл в своїх особистих цілях? Ну звичайно.  Правда я не вважаю, що ці гроші пішли на вітер, адже якби я витратив їх на ті ж цілі використовуючи інші сервіси то не вклався б навіть у сотню баксів.

Потрібні приклади? Та без проблем.

1. Купівля лайків, голосів, ретвітів і т.д.

Почнемо з лайками. На даний момент Twite пропонує лайки за 4 рубля, разом 1000 лайків потягне на 4000 рублів або за курсом 29 руб / $ це задоволення коштує 138 доларів.

1000 лайків в Wmmail обійшлася мені в 15 доларів. Приблизно по 1,1 цента за роботу і 30% комісія системи. Так, комісія звичайно не слабенька, але навіть якщо прискорити набір лайків і платити по 2 центи (хоча навіть по 1,5 цента завдання йде на ура), то 26 $ / 1000 лайків це не 138 $ які доведеться витратити в твайт.

Приблизно така ж картина йде і з ретвітами, купівлею голосів для ВКонтакте і так далі. Відчуваєте різницю?

[wmmail.ru - сервис почтовых рассылок]

 

2. Купівля коментарів. Виникла в мене необхідність підтримати активність на одному зі своїх медичних проектів, а часу як завжди обмаль. Та й не люблю я розсилати по асі прохання прокоментувати ту чи іншу статтю. У результаті пішов на wmmail.ru і склав завдання на коментування. Усього купив близько 1000 коментарів. Треба сказати, що коментарі на досить хорошому рівні, на підставі яких я навіть собі знайшов авторів для статей. Так ось 1000 коментарів, з урахуванням комісії обійшлися мені в 26 $. Сумніваюся, що вклався б у 60-70 $ вирішивши я скористатися послугами Адвего чи будь-якому іншому сервісі. А от мами в декретній відпустці у яких вагон часу коментували мені і за 2-3 центи.

WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

3. Купівля передплатників. Хтось вирішує собі набити пузомірку і купує передплату на оновлення блогу по email, але я цією справою не займаюся, так що статистики не маю. Буде бажання, думаю що за 10 баксів зможете собі купити пару сотень абонентів, які будуть відображатися на вашому рідері і викликати заздрість у інших.

4. Заробіток на кліках: обман Adsense. Не раджу цим займатися, та й сам ніколи не пробував і не збираюся. Але як констатація фактів, про що вже писав на блозі, скажу, що кількість завдань у яких вебмайстери просять поклікати на рекламі просто дивує. Як і кількість виконаних завдань те саме. Тепер розумію, як деякі примудряються рубати на адсенс по 500 $ в місяць.

Як можна використовувати Wmmail в просуванні?

Крім вже описаних вище способів, крім четвертого  ви можете використовувати вммаіл як вам заманеться. Хтось просто купує трафік на свої сайти, або окремо створені сторінки. Цілі переслідуються при цьому різні: комусь просто потрібна висока відвідуваність, для підтримки іміджу в очах рекламодавців, ну а хтось грамотно конвертує трафік в гроші. Зрештою, ви самі вільні вирішувати.

Створюйте завдання з урахуванням цілей, які перед вами стоять і просто економте свої гроші, використовуючи даний сервіс. Ну а якщо хто зареєструється по моєму посиланню, то може розраховувати на будь-які консультації з використання wmmail, та й інших питань, що стосуються заробітку. Коли мені в аську пишуть «Здраствуйте, я ваш реферал і мені потрібна порада» то завжди отримують відповідь. Що поробиш, таке життя, рефералів потрібно плекати і берегти.

Реєструюсь і починаю економити свої гроші.

WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

Якщо немає різниці – навіщо платити більше? На цьому мабуть все, тому якщо почну описувати всі тонкощі і можливості роботи з wmmail то стаття перетворитися на курсову роботу.

Зареєструватись