Багато хто, починаючи роботу в мережі інтернет, стикалися з термінами «реферал» і «реферальная система». Саме час розібратися з цими базовими поняттями, що ми і зробимо в цій статті.
Хто такі реферали або що таке реферал - це перші питання, які виникають у новачків. Адже будь-який сервіс інтернету передбачає реєстрацію, після якої ви отримаєте свій аккаунт. Крім статистики заробітку та інших налаштувань в обліковому записі є реферальськой матеріали у вигляді посилань і банерів. Для чого вони?
Хто такі реферали
[хто такі реферали] Припустимо, ви зареєструвалися на сервісі заробітку на кліках - клікових інтернеті-сайті. Відповідно, ваш прямий заробіток ви отримаєте за перегляд реклами. Але існує і додатковий заробіток - на рефералах. Справа в тому, що сайт, на якому ви працюєте, зацікавлений у розвитку, а кращий розвиток для будь-якого проекту інтернету - велика кількість його учасників. І якщо ви приведете в проект нового члена, то отримаєте грошову винагороду. Ми впритул підійшли до відповіді на питання про рефералах і пора його сформулювати:
Люди, наведені вами в проект, називаються рефералами
При цьому вони є вашими рефералами, а не проекту і залучаються за допомогою рекламних матеріалів, які ми згадували. Посилання та банери містять ваші ідентифікатори та розміщуються на інших інтернет-ресурсах. Люди, пройшовши по ним, стають вашими рефералами. Чим більше рефералів, тим більше буде ваш додатковий заробіток. Сама схема такого залучення називається реферального системою (реферальськой системою) або партнерської програмою (з деякими відмінностями).
Система рефералів може бути різного рівня. У переважній більшості випадків вона однорівнева. Але трапляються ресурси з багаторівневий реферального системою, при якій Рефер отримує прибуток зі своїх рефералів, плюс прибуток з членів проекту, яких вони привели. До таких багаторівневим реферальним системам потрібно ставитися обережно - їх схожість з пірамідами більш ніж очевидно.
Хто такі рефери
Відповідь базується на вже отриманих знаннях і буде простий - рефрером називається власник рефералів. Ви - рефері по відношенню до своїх рефералам. Відповідно, ваш рефері - це людина, за посиланням якого ви зареєструвалися і рефералом якого є.
Додатковий заробіток рефера зазвичай виражається у відсотках від заробітку рефералів і становить 10-20% їх прибутку.
Поширені помилки та міфи про рефералах
«Це що ж виходить? Я зареєструюся по реферального посиланням, рефері почне отримувати більше, а я менше? »- Приблизно так думають багато новачків. Такі думки - найбільша помилка: реферальная система побудована таким чином, щоб не зачіпати фінансових інтересів нових членів. Збільшення заробітку вашого рефера жодним чином не позначиться на вашому заробіток.
«Так пішло воно все! Вони ще будуть бабло заробляти на мені », - такі міркування, судячи зі спілкування на багатьох форумах, так само характерні для новачків. Давайте розглянемо два варіанти.
Перший варіант - на форумі ви виявили рядок, в якому повідомляється, що, мовляв, є класний інтернет-проект, пішли заробляти. І, звичайно, реферальная посилання.
Другий варіант. На сайті ви читаєте опис проекту, яке може реально допомогти вам у роботі. І також з рефссилке.
Різницю відчуваєте? У першому випадку все ясно: людина шукає рефералів, нашвидку кинув посилання і, пройшовши по ній, ви просто станете чиїмось рефералом, І невідомо, до речі, що за проект - адже людина, що залишив посилання, може помилятися. У другому випадку, крім отриманих особливостей роботи і описи, ви можете зв'язатися з автором статті (майбутнім рефері) за допомогою. А в деяких випадках отримаєте і рефбек. Висновки очевидні.
Пора завершувати статтю. Думаю, суть ви усвідомили. На рефералах і реферальних системах в інтернеті тримається дуже багато чого. Використовуйте отримані знання та заробляйте гроші!
|